oto-ekspertiz fiyatları4

İzmit Oto Ekspertiz Fiyatlar Listesi

Oto ekspertiz yapılan araç birçok konuda teste tabi tutulur. Aracın önceden kaza yapıp yapmadığı belirlenir ve araçtaki parçaların iyi durumda olup olmadıkları tespit edilir. Aracın ne kadar masraflı olup olmadığı anlaşılır. Araç konusundaki teknik bilgileriyle uzman kişi aracın denetimini yaptıktan sonra bunu ilgili kişiye yazılı ve sözlü olarak sunar.
Gelecekte problemlerle karşılaşılmaması adına oto ekspertiz yaptırmak oldukça önemlidir. Satın alınacak araç masrafsız veya kaza yapılmamış şeklinde tanıtılabilir ancak gerçeği oto ekspertiz raporu gösterecektir. Süslü kelimelerle pazarlanmaya çalışan araçlar için mutlaka oto ekspertiz raporu isteyin. Sahte rapor hazırlanabileceğini de göz önünde bulundurarak bu raporun güvenilir bir yere ait olduğundan da emin olun. İkinci el pazarındaki başvurulan hilelere kanmayın.
Araç alırken yaptırdığınız her ekspertiz sizi ve paranızı güvende tutar.
Son yıllarda bazı Kocaeli ekspertiz firmaları tarafından müşterilere verilen fahiş fiyatlar müşteride ekspertize gerek yok gibi düşünce yaratıyordu ve müşteriler ekspertiz yaptırmayabiliyordu ve aracını satarken sorunlar yaşayabiliyordu neyseki devletimiz yaptığı yeni değişiklik ile araç satışında İzmit Ekspertiz TSE onaylı ekspertiz raporuna gereklilik getirildi. Bu değişiklik ile toplumumuz bilinçlendi ve bu konudaki sorunları oldukça azaldı.
Devletin yaptığı değişikliği son dönemlerde fırsat bilen bazı Kocaeli Ekspertiz firmalarının müşterinin kafasını karıştıran farklı farklı ve çeşit çeşit eksper paketleri ortaya koyduğunu görmezden gelmek imkansız. Bizler yani İzmit Oto Ekspertiz ustaları bu duruma karşı olarak fiyat tablomuzda sadece 3 paket (Plus, Gold, Silver) bulunduruyoruz ayriyeten sadece kaporta hizmeti, sadece motor hizmeti, sadece silindir kapak conta yanık testi kontrolü ve son olarak sadece air-bag kontrolü testimizde mevcut.
İzmit Oto Ekspertiz ‘de bütün ekspertiz ücretleri diğer markalardan, firmalardan, kurumlardan ve ekspertiz piyasasından bağımsızdır. Sektördeki 22 yıllık iş tecrübemiz ve bu bağımsızlığımız bize her zaman daimi müşteri kazandırdı.
Ekspertiz Ücretini Kim Öder?
Oto Ekspertiz ustaları yanıtı:
Ekspertiz ücretini ekspertiz işlemini talep eden kişi öder. İkinci el araç satışı öncesi aracı alacak taraf araç hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için ekspertiz işlemi talep ederse bu işlemde ücreti alıcı taraf ödeme yükümlülüğündedir.
Raporlarımız 2. şahıslar için geçersizdir.

Tags: No tags

Comments are closed.